НАШІ ПОСЛУГИ / РЕМОНТ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

Мийка ГБЦ, блоков циліндрів та інших запчастин двигуна здійснюється в двох автоматичних мийках, які видаляють забруднення запчастин лужним розчином при температурі 70 градусів. Завдяки цьому забруднення видаляється не тілько ззовні запчастини, а і всередині (канали охолодження, олійні канали). Також є в наяності ультразвукова мийка для очищення дрібних запчастин(пружин, тарілок, клапанів та ін.) та запчастин складної конфігурації.
Перевірка на герметичність головок блока та блоків циліндрів здійснюється на спеціальному обладнанні при умовах максимально наближених до робочих умов даних деталей (температура деталі 80 градусів, тиск 4 атмосфери, що вище у два рази робочого тиску рубашки охолодження).
Відновлення площини головок блоків та блоків циліндрів, залежності від специфікації поданих деталей, відбувається на фрезерному та шліфувальному верстаті. Завдяки наявності двох видів обробки площини та кваліфікованим співробітникам, обробка площини відбувається з мінімальними втратами допустимих параметрів даних деталей. Завдяки застосуванню порошкового напилення обладнанням «Димет» при наявності свищів, вм'ятин від кілець прокладок, знижує величину шліфування чи фрезерування до мінімуму.
Відновлення робочої фаски сідла клапана здійснюється на високотехнологічному обладнанні, виробництва Італії, яке має пневматичне позиціонування обробляючого інструмента по всім площинам. Обробка відбувається фасонним різцем.
Заміна сідел та напрямних втулок клапанів здійснюється з дотриманням всіх вимог та стандартів. Заміна сідла та напрямних втулок відбувається з нагрівом головки в технологічній печі та охолодженням сідла в рідкому азоті.
Данна технологія дозволяє відновити внутрішній розмір спрацьованих напрямних втулок, з допомогою встановлення бронзової вставки, зсередини спрацьованої напрямної.
Так як обладнання на якому відбувається обробка фаски сідла клапана надає герметичність на рівні стандартів вакуумтеста, підприємство додатково виконує притирання клапанів до сідла для 100% впевненності в їх герметичності.
Підприємство здійснює регулювання теплових проміжок клапанів на знятій ГБЦ.
При значній деформації головок, підприємство відновлює співвісність обертання розподільчого валу, як за рахунок встановлення втулок на ГБЦ з нез'ємними бугелями розподільчого валу, так і під стандартний вал зі з'ємними бугелями. Відновлення постілі розподільчого валу здійснюється на верстаті Carmec HBM810 (Словенія).
Виконуємо заміну стаканів форсунки на всіх видах ГБЦ, з подальшою перевіркою на герметичність виконаних робіт.
Підприємство виконує роботи по заміні форкамер на всіх видах ГБЦ. Також можливий добір та переробка форкамер з іншої ГБЦ під необхідну.
Виконуємо зварювання аргоном головок блока та інших деталей виготовлених з алюмінію. З подальшою перевіркою на герметичність виконаної роботи.
В наявності установка для порошкового напилення («Димет»). Дана технологія дозволяє усунути деякі дефекти площини, посадкових місць алюмінієвих деталей (пошкодження, промоїни, прогари, тріщини, пробоїни) без значного нагріву та подальшого напруження деталі, що дає можливість усунути дефект без деформації деталі. Також здійснюється герметизація отворів та щілей в алюмінієвих радіаторах та теплообмінниках.
Підприємство виконує роботу по видаленню зламаних шпильок, свічей накалювання, форсунок з поподальшим відновленням різьби в стандартний розмір та посадкових місць. Також виконуєм заміну заглушек та виготовлення іх по необхідності.
Зборка/розборка ГБЦ